Alışveriş Sepeti (0)
 
Karşılaştırma Listesi (0)
Ürünü Takip Listeme Ekle
Ürünleri takip ederek onlar ile ilgili değişikliklerden ilk siz haberdar olabilirsiniz
Ürünü Arkadaşına Tavsiye Et
Lütfen isminizi ve tavsiyenizi göndereceğiniz kişinin emailini giriniz
İsminiz :
E-Posta Adresiniz :
Açıklama Yazısı:
Güvenlik Sorusu:
Mail Adresi :  
Tavsiye Edeceğiniz Kişiler
    
Ürüne Ait Diğer Görseller
 
Seyidoğlu Çarkıfelekli Bitkisel Karışım Kapsül
İçindekiler: Melisa Oficinalis, Karabaş, Şerbetçi otu, Çarkıfelek, Kantaron, Lavanta, Anason, Rezene, Fesleğen, Alıç, Kedi otu, Papatya, Kişniş, Gelincik   Seyidoğlu Çarkıfelekli Bitkisel Karışım Kapsül içerdiği doğal bitkilerle birlikte hayatımızı doğallaştıran ve bu doğallığımızın artmasını sağlayan, doğal yaşama destek veren bitkisel besin destekleyicisidir.   Şerbetçi otu, Humulon, Lupulon, uçucu yağlar rezin, tanen, ve acı maddeler ihtiva eder. Gıda olarak tüketildiğinde idrar atımını, terlemeyi kolaylaştıran ve sinirlerin yatışmasını destekleyen doğal bir besleyicidir. Çarkıfelek , Pasiflora Caerulea, saat çiçeği olarak da bilinir. Gıda olarak tüketildiğinde rahatlatan ve uymayı kolaylaştıran, idrar atımı konusunda da yardımcı olan doğal bir besleyicidir. Kedi otu, Valerina Officinalis, içinde nişasta, tanen, uçucu yağ ve şekerler bulunmaktadır. Uçucu yağlardan valeriyanik aside ve valepotriat bitkinin etkisini artırır. Gıda...
Ürün Kodu: 768015423
Kategori: Çarkıfelekli Bitkisel Karışım Kapsül
Fiyat: 27,32 TL + KDV
Tedarikçi: AYDINER
Haftanın Ürünü

    Özellik 1:

İçindekiler: Melisa Oficinalis, Karabaş, Şerbetçi otu, Çarkıfelek, Kantaron, Lavanta, Anason, Rezene, Fesleğen, Alıç, Kedi otu, Papatya, Kişniş, Gelincik

 

Seyidoğlu Çarkıfelekli Bitkisel Karışım Kapsül içerdiği doğal bitkilerle birlikte hayatımızı doğallaştıran ve bu doğallığımızın artmasını sağlayan, doğal yaşama destek veren bitkisel besin destekleyicisidir.

 

Şerbetçi otu, Humulon, Lupulon, uçucu yağlar rezin, tanen, ve acı maddeler ihtiva eder. Gıda olarak tüketildiğinde idrar atımını, terlemeyi kolaylaştıran ve sinirlerin yatışmasını destekleyen doğal bir besleyicidir.

Çarkıfelek, Pasiflora Caerulea, saat çiçeği olarak da bilinir. Gıda olarak tüketildiğinde rahatlatan ve uymayı kolaylaştıran, idrar atımı konusunda da yardımcı olan doğal bir besleyicidir.

Kedi otu, Valerina Officinalis, içinde nişasta, tanen, uçucu yağ ve şekerler bulunmaktadır. Uçucu yağlardan valeriyanik aside ve valepotriat bitkinin etkisini artırır. Gıda olarak tüketildiğinde sinirleri yatıştırmada yardımcı, spazm çözmede destekleyici, uyumayı kolaylaştırıcı doğal bir besleyicidir.

Gelincik, Papaver Rhoeas, müsilajlı maddeler, renk maddeleri, alkoloidlerden Roeadin taşır.  Öksürüğü yatıştırmak için yardımcı ve sakinleşmeye de destek sağlayan doğal bir besleyicidir.

 

 

BU ÜRÜNÜMÜZÜ 10 YAŞ VE ALTINDAKİ ÇOCUKLARDA- HAMİLELERDE KULLANMAYINIZ

BU ÜRÜNLER İLAÇ YERİNE GEÇMEZ GIDA TAKVİYESİDİR

 

Bu ürün; Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın 29.04.2009 tarihi ve 34-04429 sicil numarası ile Aydıner Şifalı Bitkiler İlaç Kozmetik Gıda Bil. San. Tic. Ltd. Şti adına fason olarak Türk Gıda Kodeksi Yönetmeliğine uygun üretilmiştir.

Şu an için kampanyada olan ürünümüz bulunmamaktadır.
Ürünlere Yorum Ekleyebilmek İçin Üye Girişi Yapmanız Gerekmektedir
Bu ürüne henüz yorum girilmedi
Taksit
Oran
Tutar
2
% 7
31,03 TL
3
% 7.85
31,28 TL
4
% 8.85
31,57 TL
5
% 9.85
31,86 TL
6
% 11.4
32,31 TL
7
% 12.5
32,63 TL
8
% 13.45
32,90 TL
Özellikler :
İçindekiler
Melisa Oficinalis, Karabaş, Şerbetçi otu, Çarkıfelek, Kantaron, Lavanta, Anason, Rezene, Fesleğen, Alıç, Kedi otu, Papatya, Kişniş, Gelincik
Eklenmiş başka bir görsel bulunamadı. Üye girişi yaparak bu ürüne görsel önerebilirsiniz.
Çarkıfelekli Bitkisel Karışım Kapsül Kategorisinde En Çok Satılanlar