Hakkımızda

     


AYDINER ŞİRKETİ  

Ecz. Mustafa Aydıner' in 50 yılı aşkın süredir hazırladığı şifalı formüllerinin üretimini ve satışını gerçekleştirmektedir. Şirketin merkezi İstanbul- Fatihte olup, her çeşit doğal- bitkisel destek ve medikal ürünlerin imalat, satış ve pazarlaması konusunda faliyet göstermektedir.

Misyon:

AYDINER Şirketi eczacılık geçmişinden gelen, bilimsel, tecrübeye dayanan, tamamen bitkisel ve doğal ürünleri; teknolojinin getirdiği imkanları kullanarak ürünlerin doğallığına zarar vermeden insanlara sunulmasını benimser. Ürünlerinde temel sağlık ilkelerini göz önüne alarak, halkımıza doğal ve sağlıklı bir yaşam ulaştırmayı hedefleyerek fiyat ve ürün politikalarını belirler. Doğal ve sağlıklı bir yaşam dünyadaki tüm bireylerin sahip olaması gereken en önemli ihtiyaçtır. Bu sebeble ulaşılabilirlik, dürüstlük, şeffaflık ve bilimsellik şirketmizin önemli ilkelerdendir.

Vizyon:
Vizyonumuz doğal destek ürünlerimizin, , nerede olursa olsun ihtiyacı olan herkese günün şart ve koşullarının gerektirdiği yöntemlerle ve en önemlisi doğallığını hiç bir şekilde bozmadan ulaştırmak; doğal destek ürünlerinde  segmentimizde söz sahibi olarak, tüm dünyada doğal ve sağlıklı bir yaşamın öncüsü olmaktır.

Devaşifa © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır.
Geliştirici: Green Global