Ecz. Mustafa Aydiner

Ecz. Mustafa Aydıner'in elli yılı aşkın süredir başarıyla icra ettiği şifalı bitkilerle tedavi mesleğinin temelleri ortaokul çağlarında annesinin uyguladığı kocakarı ilaçları olarak tabir edilen şifalı bitkilerle tedavi tecrübesinden faydalanmak için ona yardım etmesine dayanır. Bu merak kendisinin yüksek öğrenimde eczacılık fakültesini seçmesine sebep olmuştur.

           

Ecz. Mustafa Aydıner 1964 yılında İstanbul Eczacılık Fakültesinden mezun oldu. Aileden gelen bitkisel ilaç bilgilerini eczacılık fakültesindeki öğrencilik yıllarında Prof. Sarım Çelebioğlu, Prof. Mehpare Heilborn ve bilhassa Prof. Dr. Turan Baytop gibi değerli hocalarının sayesinde bilimsel bir kalıba oturtmuş oldu. Mezun olduktan hemen sonra aktif eczacılık alanında faliyet göstermeye başlamış ve bitkisel ilaç bilgilerini eczanesinin laboratuar ortamında steril bir şekilde hazırlamıştır. Bu çalışmalar sonucunda elde ettiği kendisine ait bitkisel destek karışımları ile halen mesül müdür ve sahibi olduğu AYDINER Eczanesinde ve eşinin STAD Eczanesinde müşterilerine hizmet vermektedir. Bir çok ulusal, yerel radyo ve televizyon kanalında, gazete ve dergilerde şifalı bitkiler ile tedavi konusunda bilgilerine başvurulmuştur. Zaman zaman da programları çeşitli basın yayın organlarında devam etmektedir.

2007 yılında bitkilerle tedavi konusundaki eğitim çalışmalarına Malezyada Hemeopaty Fakültesinde devam etmiş, aynı üniversiteden Phytoterapi ve bitkisel ilaçlar üzerine fahri Doktora ünvanı verilmiştir. Aynı zamanda vücut üzerindeki enerji yöntemleri konusunda da Quantum- Touch üzerinde sertifikası bulunmaktadır. Aynı zamanda eczacılık ve akademisyen çalışmaları yapan Aydıner Vakfınında mütevelli heyeti başkanlığını yürütmektedir.

Ecz. Mustafa Aydıner tüm bu bilgi ve tecrübelerini Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi adındaki kendisine ait kitabında toplamıştır.

Seyidoğlu Şifalı Bitkiler’in hazırladığı tamamiyle doğal ürünlerimiz Ecz. Mustafa Aydıner’ in bilimsel çalışmalarının sonucunda oluşturulmuş ve siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur. “

 

Devaşifa © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.
Geliştirici: Green Global