Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi (Normal Kapak)

Şifalı Bitkiler Ansiklopedisi (Normal Kapak)

Marka: AYDINER
Stok Durumu: Stokta var
202,00 ₺
-+

Ürün Hakkında Soru Sorun

Fitoterapist Ecz. Mustafa AYDINER

Bu kitap, Sayın Mustafa Aydıner'in yaklaşık 40 yıllık deneyimlerini eczacılık bilmi ile mecz etmekte, siz değerli okuyuculara bazı reçeteler sunmaktadır.


Her gün yediğimiz meyva ve sebzelerin sağlığımıza olan katkılarını, hastalıklarımıza karşı tesirlerini bu eserde bulacaksınız. Hastalıklarımıza şifa olarak kullanabilecek bu bitkilerin ayrıca insan vücuduna sağladığı faydalar, eczacılık fakültelerindeki akademisyenlerin yapmış oldukları çalışmalarından da istifade edilerek sizlere sunulmaya çalışılmıştır. 

Yüzlerce senedir halk arasında kullanılıp yan etkileri görülmeyen şifalı bitkilerin eczacılık bilmi ile gözden geçirilerek pratik alanda nasıl kullanıldığı yine bu kitapta anlatılmaktadır.


Bitkilerde bulunan şifayı insan sağlığı için kullanabilme ve doğru uygulama metodlarının bilimsel bir çizgide anlatıldığı bu kitabın, sağlığımıza katkılarının büyük olacağını ümit ediyoruz.

TAKDİM

İlaç firmaları büyük bütçeler ayırarak gözardı etmemize uğraşsalarda 21. yüzyıl doğal tedavilerin yükselme çağı olacaktır. İşte Eczacı Mustafa Aydıner'in kitabı, bu çağın rehberi olmaya namzettir. Bu tedavilerle meşgul olanlar başta olmak üzere herkese ısrarla tavsiye ediyorum. Elinizdeki kitap gerçekten kütüphanelerimizdeki müstesna yerini almalıdır.

Prof. Dr. Sefa Saygılı

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Devaşifa © 2024 - Tüm Hakları Saklıdır.
Geliştirici: Green Global